Best Screen Snap

Best Screen Snap (S60 3rd i 5th) 2.0

Zrzuty ekranu w systemie Symbian

Best Screen Snap to darmowa aplikacja umożliwiająca wykonywanie zrzutów ekranu w telefonie wyposażonym w system Symbian. Możesz w ten sposób uzyskać obrazy działających w telefonie aplikacji. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wybór formatu graficznego (BMP, JPG)
  • Wysyłanie zrzutów przez port podczerwieni, Bluetooth lub MMS

Wady

  • Brak opcji edycyjnych

Bardzo dobry
8

Best Screen Snap to darmowa aplikacja umożliwiająca wykonywanie zrzutów ekranu w telefonie wyposażonym w system Symbian. Możesz w ten sposób uzyskać obrazy działających w telefonie aplikacji.

W opcjach dostępnych w Best Screen Snap możesz ustawić kombinację klawiszy lub przycisk, który wyzwoli "migawkę", początek nazwy pliku graficznego oraz katalog w którym zostanie zapisany. Teraz wystarczy przejść do aplikacji, którą zamierzasz uwiecznić i wcisnąć zdefiniowaną kombinację klawiszy.

Dodatkowe funkcje umożliwiają zmianę nazw zapisanych zrzutów, ustawienie formatu graficznego (BMP, JPG) oraz przesłanie wykonanych obrazów poprzez port podczerwieni (IR), Bluetooth lub MMS.

Best Screen Snap to dobry darmowy program wykonujący zrzuty ekranu w systemie Symbian. Wybór formatu graficznego i możliwość przesyłania zrzutów poprzez Bluetooth to jego główne atuty.

Najczęściej pobierane Fotografia na Symbian

Więcej
Best Screen Snap

Download

Best Screen Snap (S60 3rd i 5th) 2.0